Göktuğ Uluslararası Nakliyat - Zekeriya TURAN

Hakkımızda

2000 Yılından beri sektörde tanınan Zekeriya TURAN 15.12.2015 tarihinde GÖKTUĞ Uluslararası Nakliyat olarak lojistik ve taşımacılık sektöründe faaliyetine başlayan firmamız  taşımacılık ve lojistik alanında yapmakta olduğumuz tüm taşımaları ve doğru, sağlam, eksiksiz ve öngörülen zaman içerisinde gerçekleştirmek temel düsturumuzdur.

    Hizmet anlayışı içerisinde baştan sona koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle yola çıkarak, taşıma ve lojistik olarak öncesi ve sonrası hizmetlerimizin kalitesini, her geçen gün arttırmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

    Zamanı ve çağı yakalamanın ve her geçen gün değişen sektör koşullarına kısa zamanda uyum sağlayabilmenin, teknolojiyi yakından izlemekle mümkün olabileceğinin bilincinde olan GÖKTUĞ Uluslarası Nakliyat faaliyet gösterdiği alanlarda toplam kalite felsefesi içerinsinde daima profesyonelliği hedefler.

   İçinde yer aldığımız sektörde, liderliğe ulaşmak için vazgeçilmez unsur olan çalışanlarımızın, her alanda gelişimini sağlamaya önem vermekyeyiz. Çalışanlarımızın üstün kalite bilinci ile sağladıkları katkılarıyla oluşan sürekli yenilikçi, çağa uygun ve dinamik bir yapı, değişmez özelliğimizdir.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle Taşımacılık sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız